Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Malowany świat Iris

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Namalowany Świat Iris von Everec.jpg

Malowany świat Iris - inny wymiar w obrazie stworzony przez Iris von Everec. Jest to świat wypełniony koszmarami i złymi wspomnieniami z przeszłości Iris, stanowiący niebezpieczne miejsce.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

W celu spełnienia trzeciego, ostatniego życzenia Olgierda von Evereca, Geralt musiał przynieść fioletową różę, którą ataman podarował swojej ukochanej podczas ostatniego spotkania. Szlachcic twierdził, że to zadanie jest niemal niemożliwe do zrealizowania, głównie przez to, że Iris od dawna nie żyje a róża na pewno po latach zwiędła.

Kiedy wiedźmin dotarł do Rezydencji von Evereców zbudził ducha Iris i przedostał się do alternatywnego świata namalowanego przez nią, aby odzyskać kwiat. Pomagali mu w tym czarny kot i pies, para demonów, która służyła Iris.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]