Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Malena

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Malena

Malena - elfka, mieszka w okolicach Flotsam. Pomaga Scoia'tael i notorycznie okrada strażników.

Spotykamy ją po raz pierwszy w Bindudze, gdy otoczona przez strażników jest obarczana wieloma zarzutami, między innymi kolaborację z Scoia'tael.

Geralt nie pomaga Malenie:
Geralt nie wtrąca się do zwady, Malena zostaje skatowana.

Geralt pomaga Malenie:
Jeśli Geralt zgodzi się przeszukać jaskinię, wśród nekkerów i zgnilców znajdzie ciała strażników przeszytych elfimi strzałami, najprawdopodobniej wystrzelonych przez Scoia'tael.

  • Jeśli Geralt przyzna, że wartownicy zginęli od Wiewiórczych strzał. Malena zacznie się bronić.
    • Jeśli jej uwierzymy, zaprosi nas na pod wodospad. Po dotarciu na miejsce zaatakują nas Wiewiórki, a Malena ucieknie i schowa się w okolicy a po walce aresztują ją strażnicy, Geraltowi pomagali strażnicy więc dostaniemy pieniądze od każdej żywej osoby.
    • Jeśli jej nie uwierzymy zostanie zaprowadzona do Loredo a tam zostaje zamordowana.
  • Jeśli Geralt przyzna, że strażników zabiły potwory, straż odejdzie, a Malena w podzięce zaprosi nas na rande-vous nieopodal wodospadu. Po dotarciu na miejsce atakują nas Wiewiórki, a Malena ucieka. Malenę można później spotkać w ruinach domu wariatów, gdzie można ją zabić, wydać Loredo lub oszczędzić.