Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

List ojca Agdy do Timmona

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
List ojca Agdy do Timmona
Tw3 scroll4.png
Przedmiot można przeczytać
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne / Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Body of one of Timmon's brothers at the eastern tip of Faroe
Cena bazowa
Novigradzkie korony
Waga
0 waga

This letter is found along with a klucz do skrzynki on the body of one of Timmon's brothers at the eastern tip of Faroe. It opens a chest containing Agda's dowry on the wreckage their ship, just off the coast.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Timmonie z klanu Dimun!

Rad jestem, że moja Agda poślubi tak mężnego wojownika, jak Ty. Dumą naprawa mnie, że za przyczyną Waszego małżeństwa nasze rody zostaną połączone.

Wierzę, że wybaczysz mi nieobecność, ale lata i odniesione rany nie pozwalają mi już na podróże. Dziękuję, żeś przysłał po Agdę swych braci – wszyscy moi synowie piją już bowiem miód z naszymi przodkami, więc gdyby nie Ulf i Mikkel, Agda nie miałaby godnego towarzystwa w drodze na uroczystości weselne.

Aby się Wam szczęściło na nowej drodze, braciom Twym powierzam posag Agdy, w imieniu swoim i całego klanu. Składam też na Wasze ręce swoje błogosławieństwo. Szanujcie się wzajemnie i bądźcie zgodni. Niech się wam darzy.

Yorgen z klanu Heymaey