Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

List o skarbie

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
List o skarbie
Tw3 scroll1.png
Przedmiot można przeczytać
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Desk in the hidden room at Fritz's house
Cena bazowa
Novigradzkie korony
Waga
0 waga

This letter is found, next to a klucz, on the desk behind the hidden door on the top floor of Fritz's house in Novigrad. To open the hidden door, Geralt must light the torch at the top of the stairs.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

W obecnych warunkach ni chuja nie opchniemy towaru po dobrej cenie. Za dużo kapusiów, za mało chętnych. Trzeba go ukryć i poczekać na lepsze czasy, o ile takowe jeszcze nadejdą.

Wiem, co sobie myślicie. Że chce was orżnąć. Że wezmę nogi za pas razem ze skarbem. Nie żebym miał pretensje – też wam nie ufam. A więc, żebyśmy mogli wszyscy spać spokojnie, zróbmy tak.

Łup schowamy u mnie w domu – za drzwiami zamkniętymi na trzy zamki, do których, jak łacno można odgadnąć, zrobimy trzy klucze, po jednym dla każdego. W ten sposób będziemy mieli pewność, że nikt nie wydyma reszty i uczciwie się podzielimy kasą, jak już się uspokoi. Stoi?

– Fritz