Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

List Berengara

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.
List Berengara
Quest Items Berengars letter.png
Kartka wypełniona jest nerwowym, nieregularnym pismem.
Opis
Typ
Przedmiot fabulary
Efekty
permits Geralt to play the dice mini-game
Źródło
Berengar
Wyspa Rybitw
ID
it_quest_187

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

List Berengara
Zawsze myślałem, że zdolności porozumiewania się z ludźmi pozbawlil mnie weidźmini. Teraz wiem, że to nieprawda. Niezależnie od tego, jakie są przyczyny mojej ułomności, nie potrafię rozmawiać z innymi osobami. Dlatego wlasnie pisze ten list. Na papierze latwiej przyznac sie do bledów. A zatem przyznaje sie - jestem tchórzem, lekam sie bólu, kalectwa i smierci. Odczuwalem strach w Kaer Morhen, walczac z potworami, balem sie tez Magistra i Azara Javeda... W szczególnosci Javeda. To on kieruje projektem naukowym Salamandry, tworzy smiertelnie niebezpieczne istoty, korzystajac z czarnej magii i mutagenów. Jest poteznym magiem, ale jesli mój plan sie powiedzie, bedzie martwym poteznym magiem, a tajemnice wiedzminskie pozostana bezpieczne. Mimo wszystko ciesze sie, ze nasze drogi w koncu sie skrzyzowaly. Ruszam do Wyzimy.
Berengar