Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Liścik

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Liścik
Tw3 scroll8.png
Zawiera przydatne informacje
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne / Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Small inlet on the south coast of Faroe
Cena bazowa
Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Liścik is found along with Klucz z wytartym piórem and three korona at the base of a small inlet on the south coast of Faroe, southwest of Wieś Harviken.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Njall,

Ukryliśmy skarb tak, że nikt go nie znajdzie. Nie będę ci pisał dokładnie, co i jak, na wypadek, gdyby list trafił w cudze ręce. Dość rzec, że musisz popłynąć tam, gdzie żeśmy zeszłego roku pływali na maskonury polować, tylko zamiast na skały się wspinać, zanurkuj i podwodnej pieczary szukaj.

Jak tylko do nas dołączysz, płyniemy na kontynent. Musimy się spieszyć, bo Jorre ponoć poprzysiągł bogom, że nie spocznie, póki nas nie znajdzie, ze skóry nie obedrze i złota nie odzyska. No, mógł się z nami podzielić łupem po równo, tak, jak żeśmy pierwej uzgodnili. Chciał nas oszukać, no to ma, cwaniak chędożony.

– Vrogg

PS. Jak już dotrzesz na miejsce, miej miecz w pogotowiu. To niebezpieczne wody.