Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Leze z Agnes

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
leze z Agnes
Uwaga! W dalszej części artykułu znajdują się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Aard Igni Aard Aard, Igni, Aard

Krypta Agnes z Glanville, jedna z trzech Starożytnych kryptach,jest wymaganą lokacją tylko jeśli Geralt wybierze opcję neutralną. W przypadku wybrania innej opcji do krypty wciąż można się dostać, lecz nie jest wymagana do ukończenia żadnego zadania.

Krypta ukryta jest w głębiach południowej jaskini, w jaskini w której rezyduje Zdenek. W krypcie, na drodze do magicznej formuły, Geralt spotka alghule, fledery, cmentary i bazyliszki. Formułę można znaleźć w kufrze Agnes z Glanville, razem z drogimi Minerałami a runą księżyca. W krypcie można również znaleźć szytnaćce i zieloną pleśń.

kamień drogi pracy z Agnes ziołowy ogród
Kamień drogi Pracy z Agnes Ziołowy ogród

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Opcja neutralna

Mapy[edytuj | edytuj kod]

Tutaj koniec znacznych szczegółów fabuły.