Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Kwiaty i złoto

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Kwiaty i złoto"
Yaren and Ferryman.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Bagna
Zleca
Yaren Bolt
Nagrody
200 oreny + do 3200 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2002_weed

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Kwiaty dwugrotu[edytuj | edytuj kod]

Wszedłem w interes z szefem drwali, Yarenem. Krasnolud zlecił mi poszukiwanie kwiatów dwugrotu i naraił kupca, którym jest przewoźnik na przystani. Yaren oczekuje połowy zapłaty za sprzedane zioła. Muszę znaleźć 5 kwiatów dwugrotu, a następnie zanieść je przewoźnikowi, który mieszka w domku na przystani. Muszę znaleźć 5 kwiatów dwugrotu, a następnie zanieść je przewoźnikowi, który mieszka w domku na przystani.

Note: There are 200 XP to be had for simply speaking to anyone about kwiaty dwugrotu.

Monopol[edytuj | edytuj kod]

Dowiedziałem się, że drwale uznają monopol Yarena Bolta na handel ziołami. Drwale uznają monopol Yarena Bolta na handel ziołami. (100 XP)

Druidzi[edytuj | edytuj kod]

Druidzi opowiedzieli mi o dwugrocie. To cenne i rzadkie zioło. Dwugrot to cenne i rzadkie zioło. (100 XP)

Nieludzie[edytuj | edytuj kod]

Nieludzie z obozu na bagnach nie są zainteresowani zielarstwem. Odnoszę również wrażenie, że nie przepadają za Yarenem. Nieludzie nie są zainteresowani zielem i nie przepadają za Yarenem. (100 XP)

Ceglarze[edytuj | edytuj kod]

Ceglarze cenią sobie dwugrot ze względu na jego właściwości, a przede wszystkim jako dar ofiarny dla bagiennych bóstw. Ceglarze cenią sobie dwugrot ze względu na jego właściwości, a przede wszystkim jako dar ofiarny dla bagiennych bóstw. (100 XP)

Dziadek[edytuj | edytuj kod]

Dziadek z bagien twierdzi, że kwiaty dwugrotu są cennym komponentem alchemicznym. Podał mi nawet receptę na eliksir, który zawiera ten składnik. Kwiaty dwugrotu są cennym komponentem alchemicznym. (100 XP)

Przewoźnik[edytuj | edytuj kod]

Zebrałem już 5 kwiatów dwugrotu. Muszę je zanieść przewoźnikowi na przystani. Muszę zanieść kwiaty dwugrotu przewoźnikowi na przystani. (500 XP)

Rozliczenie[edytuj | edytuj kod]

Give the herbs: Oddałem zioła przewoźnikowi i dostałem zapłatę. Czas rozliczyć się z Yarenem. Czas rozliczyć się z Yarenem. (400 oreny + 500 XP) lub
Keep the herbs: Postanowiłem, że nie będę sprzedawać pracowicie zbieranych ziół, i oznajmiłem to przewoźnikowi. Ale Yaren pewnie nadal czeka na swoją część zysku... Czas rozliczyć się z Yarenem. (250 XP)

Podział zysków[edytuj | edytuj kod]

Share the gold: Podzieliłem się z Yarenem złotem zarobionym na sprzedaży ziół. Pół na pół - zgodnie z umową. Podzieliłem się z Yarenem złotem zarobionym na sprzedaży ziół. (−200 oreny + 1500 XP) lub
Keep the gold: Nie zgodziłem się, żeby Yaren wziął część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży ziół. To ja odwaliłem czarną robotę i nie widzę powodu, żeby ktoś zgarniał owoce mojej pracy. Nie zgodziłem się, żeby Yaren wziął część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży ziół. (1000 XP)