Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Kusicielka

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Kusicielka"
BlacksmithandWife.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Wioska Odmęty
Zleca
kowalskie żony
Nagrody
żona: książka
kowal: Czerwony meteoryt lub 500 oreny
+ 8000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
4013_succubus

Przewodnik[edytuj | edytuj kod]

Świetlisty pył Cienisty pył

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Sukkub[edytuj | edytuj kod]

Żona kowala poprosiła mnie o pomoc w pozbyciu się sukkuba, który nawiedza jej męża. Mam udać się na pola i zabić 9 południc, a następnie przynieść mojej zleceniodawczyni świetlisty pył, który znajdę w ich włosach. Muszę udać się na pola i przynieść 9 garści świetlistego pyłu z włosów południc.

Kowal[edytuj | edytuj kod]

Kowal nie jest zbyt zadowolony z pomysłu odesłania sukkuba. Zaproponował inne rozwiązanie. Muszę zabić kilka zjadarek, aby zebrać 9 garści cienistego pyłu. Kowal chce go wykorzystać, aby na jakiś czas uśpić sukkuba. Muszę zabić kilka zjadarek, aby zebrać 9 garści cienistego pyłu.

Cienisty pył lub Świetlisty pył[edytuj | edytuj kod]

Kowal:

Cienisty pył[edytuj | edytuj kod]

Mam cienisty pył dla kowala - muszę mu go zanieść. Ciągle jednak zastanawiam się nad propozycją jego żony... Muszę zanieść pył kowalowi. lub

Kowalskie żony:

Świetlisty pył[edytuj | edytuj kod]

Zdobyłem świetlisty pył dla żony kowala - muszę jej go zanieść. Cały czas myślę jednak o propozycji jej męża... Muszę zanieść pył żonie kowala.

Nagroda[edytuj | edytuj kod]

Kowal: Kowal nagrodził mnie za wykonanie zlecenia. Mam nadzieję, że jego żona nie dowie się o naszej małej umowie... Otrzymałem nagrodę. (500 oreny lub Meteorites Red ore.png + 8000 PD) lub
Kowalskie żony: Zgodnie z umową dostarczyłem pył żonie kowala, a w zamian dostałem zielnik. Otrzymałem nagrodę. (Books Generic leaf motif.png + 8000 PD)