Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Kompresja artefaktowa

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Plik:Triss-figurine.png
Skompresowana postać w figurkę
Assire dekompresująca Triss

Kompresja artefaktowa - czar z gatunku transformacyjnych. Do rzucenia go, potrzebne się nie liche umiejętnosci. Pozwala on na spakowanie żywej ooby w dowolny przedmiot. Funkcjie organizmu zostają wstrzymane, ofiara, nie widzi, nie słyszy, nie czuje ale żyje.

Wiedźmin: Gra Wyobraźni[edytuj | edytuj kod]

"Jest to jedno z najtrudniejszych znanych zaklęć. Pozwala dosłownie zapakować kogoś w dowolny przedmiot - gwałtownie zmniejszyć go, nawet do miniaturowych rozmiarów i wtłoczyć do "miejsca przechowania". Kompresowana osoba traci zwykle przytomność. Jest to czar niebezpieczny, może poważnie uszkodzić ciało pakowanej osoby. Po rozpakowaniu jest ona odwodniona i wycieńczona. By rzucić czar, należy posiadać matrycę kompresowanej osoby (pozwala ona na jej powrót do właściwych kształtów)."