Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Kompresja artefaktowa

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Skompresowana postać w figurkę
Assire dekompresująca Triss

Kompresja artefaktowa - czar z gatunku transformacyjnych. Do rzucenia go, potrzebne się nie liche umiejętnosci. Pozwala on na spakowanie żywej ooby w dowolny przedmiot. Funkcjie organizmu zostają wstrzymane, ofiara, nie widzi, nie słyszy, nie czuje ale żyje.

Wiedźmin: Gra Wyobraźni[edytuj | edytuj kod]

"Jest to jedno z najtrudniejszych znanych zaklęć. Pozwala dosłownie zapakować kogoś w dowolny przedmiot - gwałtownie zmniejszyć go, nawet do miniaturowych rozmiarów i wtłoczyć do "miejsca przechowania". Kompresowana osoba traci zwykle przytomność. Jest to czar niebezpieczny, może poważnie uszkodzić ciało pakowanej osoby. Po rozpakowaniu jest ona odwodniona i wycieńczona. By rzucić czar, należy posiadać matrycę kompresowanej osoby (pozwala ona na jej powrót do właściwych kształtów)."