Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Klinika Shani

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Klinika Shani
W3 SS Klinika 1.jpg
Opis
Lokalizacja
Oxenfurt
Mieszkańcy
Shani

Klinika Shani - służy zarówno za mieszkanie Shani, jak i szpital miejski. Znajduje się w Oxenfurcie, na tym samym brzegu co kostnica i port.

Pierwsze piętro budynku to sama klinika, w której znajduje się sekcja dla leków i suplementów ziołowych. Na drugim piętrze znajduje się biblioteka, małe laboratorium oraz łóżko.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Geralt przyszedł do Shani pierwszy raz, żeby poprosić ją o pomoc w sprawie Witolda von Evereca. Wiedźmin drugi raz odwiedził klinikę, po zdobyciu fioletowej róży. Medyczka kazała przekazać wiadomość przez jednego z dzikich aby Biały Wilk przyszedł do niej. Kiedy Geralt odwiedził Shani, ta go poinformowała, że się wyprowadza z Oxenfurtu do Kaedwen , na front wschodni. Powiedziała mu również o profesorze Szezlocku i że powinien się z nim spotkać. Biały Wilk będąc w domu rudowłosej medyczki, mógł też zagrać z nią w gwinta.

Osoby związane z Kliniką[edytuj | edytuj kod]

Mieszkańcy[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]