Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Kejran : Kwestia ceny

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.
"Kejran : Kwestia ceny"
Tw2 screenshot haggler.jpg
Szczegóły
Akt(y)
Akt Pierwszy
Lokacje
Puszcze Flotsam
Zleca
Triss
Nagrody
Targowanie się
Schemat: zbroja z pancerza kejrana
1000 oreny
Powiązane zadania
Kejran
Kejran : Cieniokost

Kejran : Kwestia ceny is a quest in Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Przewodnik[edytuj | edytuj kod]

Uwaga! W dalszej części artykułu znajdują się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Talk to one the three merchants in the harbor. Geralt can ask for a minor raise in the reward, demand double the reward, or pretend to walk away. If Geralt demands doubling the reward he might be forced to use persuasion or Axii sign hex (only when using Axii, you will obtain the Targowanie się umiejętność). If this fails he will be outright rejected. If you select the option that you would walk away and let the merchant suffer the merchant will offer to give you two rather large fists full of orens; of which you can demand an advance of half the extra reward. One large fist full of coins is 200 orens.

If you successfully use Axii to have the reward doubled, after killing the kayran and retrieving the reward, you will also get the "Targowanie się" ability, Schemat: zbroja z pancerza kejrana, and 1000 oreny.

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Czarodziejki nic nigdy nie robią z dobroci serca, z tej prostej przyczyny, że zamiast serc mają kamienie. Sheala stwierdziła ona już się nagadała, i nie kiwnie palcem w sprawie potwora, dopóki Geralt nie porozmawia z kupcami i nie wyceni zlecenia. Ponieważ kiwnięcie palcem czarodziejki bywa pomocne w każdej niemal sytuacji, z zabijaniem wielkich potworów w szczególności, nasz bohater poszedł dogadać się ze stojącymi na przystani handlarzami.
Przechodząc nabrzeżem, wiedźmin zagadnął kupców, którzy chcieli zapłacić za ubicie bestii. Geralt nie lubił się targować, ale z racji wykonywanej profesji robił to często, więc udało mu się ustalić korzystną cenę.
Kejran został w końcu zabity, z niemałym wysiłkiem i przy nieocenionej pomocy Sheali de Tancarville. Nadszedł najmilszy etap każdego zlecenia – Geralt mógł iść do kupca na nabrzeżu i odebrać odeń nagrodę.
Pękaty mieszek orenów poprawił Geraltowi humor i wynagrodził mu trudy walki z kejranem. Wolni od zagrożenia mieszkańcy Flotsam odetchnęli z ulgą, a cudzoziemscy kupcy mogli nareszcie odpłynąć. Wszystko jak w dawnych opowieściach, zanim jeszcze wiedźmini zaczęli filozofować i angażować się w politykę.
Tutaj koniec znacznych szczegółów fabuły.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]