Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Jawnut de Bogar

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Jawnut de Bogar
Jawnut de Bogar.png
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Jasnobrązowy
Kolor oczu
Ciemny
Pochodzenie
Redania
Rodzina
Aldona Lamch (żona)
Władek (teść)

Jawnut de Bogar - narzeczony Aldony , przyjaciel Shani . Pochodzi z zamożnej rodziny, która ma dobrze prosperujący warsztat tkacki.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Matka uważała związek syna z Aldoną za mezalians i długo nie chciała się na niego zgodzić. Rodzina de Bogar miała rodzinę dziewczyny za gorszą i biedniejszą od siebie. Dlatego rodzice Aldony chcieli pokazać im, że nie są tak ubodzy i wynajęli na wesele połykacza płomieni. Ostatecznie w trakcie wesela Władek, ojciec panny młodej, przyznaje się Jawnutowi, że rodzina jest w kiepskiej sytuacji materialnej. Chłopak oświadcza, że jest gotowy ich wspierać.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3: Serce z Kamienia[edytuj | edytuj kod]