Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Znak Igni

Z Wiedźmińska Wiki
(Przekierowano z Igni)
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Krąg żywiołu Ognia pozwala nauczyć sie Znaku Igni

Znak Igni - znak ten wytwarza ogień w postaci krótkiego stożka lub małej wiązki płomieni. Żywioł ognia. W grze możemy go używać po znalezieniu i dotknięciu odpowiedniego kręgu żywiołu. W grze RPG Wiedźmin Gra Wyobraźni po ulepszeniu znaku zmienia się on w zaklęcie Grot.

Dane z książek Sapkowskiego[edytuj | edytuj kod]

- Znak Igni! Przepalaj! Wyczuwasz powróz? Przepalaj, do cholery!
- Na ślepo? - jęknął Geralt. - Poparzę cię, Yen!
- Składaj Znak! Wytrzymam!
Usłuchał, poczuł mrowienie w palcach, złożonych w Znak Igni tuż nad związanymi kostkami czarodziejki. Yennefer odwróciła głowę, wgryzła się w kołnierz kubraczka tłumiąc jęk.


Miecz przeznaczenia, str.

Odjeżdżając, świsnęli jeszcze kociołek z płotu za kuźnią. Kociołek był lekko dziurawy, ale wiedźmin zalutował go Znakiem Igni.


Miecz przeznaczenia, str.

Dane z gry Wiedźmin: Gra Wyobraźni[edytuj | edytuj kod]

  • "Uproszczona wersja czaru Pirokineza. Z palców wiedźmina promieniuje ciepło, mogące oparzyć, wzniecić ogień lub zalutować kociołek"

W grze Wiedźmin[edytuj | edytuj kod]

Znak Igni w grze Wiedźmin

Game Icon Igni symbol unlit.png

Nauczyłeś się właśnie Znaku Igni, który możesz wykorzystać do zadawania wrogom obrażeń i rozpalania ognisk. Wybierz Znak z menu w lewej części ekranu, klikając odpowiednią ikonę Znaku.

  • Wskazówka: ulepszenie Znaku pozwoli ci wykorzystywać go na większych dystansach.

W grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów[edytuj | edytuj kod]

Znak Igni w grze Wiedźmin 2

Igni

Znak Igni - znak ten wytwarza ogień w postaci krótkiego stożka lub małej wiązki płomieni. przydatny do osłabiania przeciwników (podpalenie) lub detonowania niektórych pułapek i petard.

Galeria[edytuj | edytuj kod]