Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Harmon aep Groenekan

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Harmon aep Groenekan
Tw3 Harmon aep Groenekan.jpg
Harmon aep Groenekan
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Czarny
Kolor oczu
Niebieski
Narodowość
Nilfgaard
Przynależność
Nilfgaard
II Armii Konnej
Profesja
Komendant

Harmon aep Groenekan - generał-lejtnant II Armii Konnej, nilfgaardzki oficer. Brał udział w III Wojnie Północnej. Stacjonował wraz z oddziałem na terenie Velen.

Geralt spotkał go podczas pierwszej wizyty u Krwawego Barona. Generał rozmawiał ze Stengerem, żądając tego, aby dostawy były realizowane co tydzień. Z tonu jego wypowiedzi można było wnioskować, że nie darzył barona sympatią.

Ponownie można go było spotkać w trakcie wykonywania misji "Mistrz płatnerstwa". Oficer zlecił kowalom z kasztelu Wrońcewykonanie zbroi odpornej na pociski przebijające. Gdy Yoanawyznała, że sama zrobiła drugą zbroję, był oburzony jej zachowaniem i przyznał, że nigdy nie zrozumie kultury, w której podwładni mogą sprzeciwiać się przełożonym. Jednakże godził się na przeprowadzenie testu. Po przekonaniu się, że prawdziwym mistrzem płatnerstwa jest Yoana odebrał Fergusowi kuźnię i przekazał ją kobiecie wraz z przywilejem wykonywania zleceń od armii.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Zadanie[edytuj | edytuj kod]