Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Gorący towar

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Gorący towar"
Places Hairy Bear backroom.png
Szczegóły
Akt(y)
1, 2
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
Haren Brogg
Nagrody
do 2500 PD
Powiązane zadania
Szczur, Nocni goście
ID
q1010_parcel

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Przesyłka[edytuj | edytuj kod]

Przyjąłem zlecenie od Harena Brogga. Nie zadając zbędnych pytań, mam zanieść jego paczuszkę do Wyzimy i oddać niejakiemu Colemanowi. Znajdę go w karczmie „Miś Kudłacz". Łatwe pieniądze albo kłopoty - zobaczymy, co z tego wyniknie. Muszę zanieść paczkę Harena do karczmy “Miś Kudłacz” w Wyzimie.

Brakująca paczka[edytuj | edytuj kod]

W moich rzeczach brakuje przesyłki od Harena. Ciekawe, czy Siemko miał z tym coś wspólnego? Muszę z nim porozmawiać. Zniknęła przesyłka od Harena. Muszę przycisnąć Siemkę, żeby dowiedzieć się czegoś więcej.

Brakująca paczka[edytuj | edytuj kod]

Siemko, klawisz z więzienia, uznał przesyłkę za nielegalną i skonfiskował mi ją. Chyba nie ma szans na jej odzyskanie. Odbiorca nie będzie zadowolony. Muszę powiedzieć Colemanowi o tym, co stało się z paczką.

Przesyłka[edytuj | edytuj kod]

Barman z karczmy "Miś Kudłacz" twierdzi, że nie wie, gdzie jest Coleman. Chyba powinienem go poszukać. Muszę poszukać Colemana w mieście.

Rekompensata lub Groźba lub Klapa[edytuj | edytuj kod]

Pay up:

Rekompensata[edytuj | edytuj kod]

Przyznalem sie do utraty paczki i doszliśmy do porozumienia w sprawie rekompensaty. Muszę zdobyć 100 orenów dla Colemana.

Zapłata[edytuj | edytuj kod]

Zapłaciłem Colemanowi odszkodowanie za utratę paczki. Zdziwiłem go, ale też rozczarowałem - widocznie liczył, że będę się stawiał. Zaplaciłem 100 orenów rekompensaty za straconą paczkę. (–100 oreny + 1500 XP) lub

Don't pay:

Groźba[edytuj | edytuj kod]

Nie wdając się w zbędne wyjaśnienia, powiedziałem Colemanowi, że nie mam jego paczki. W odpowiedzi niedoszły odbiorca groził mi śmiercią. Zadarłem z miejscowymi bandytami. Muszę uważać.

Grozba wiedzmina[edytuj | edytuj kod]

Zalatwilem zbirów naslanych przez Colemana i powiedzialem ich zleceniodawcy, co mysle o dalszych próbach tego rodzaju. Coleman nie wiedzial, ze jestem wiedzminem, i sprawial wrazenie osoby przestraszonej moimi umiejetnosciami bojowymi. Powinienem powiedziec Colemanowi, ze zadarl z niewlasciwa osoba. (2000 XP)

Przestraszony Coleman[edytuj | edytuj kod]

Coleman wygladał na wystraszonego sprawnością, z jaką rozprawiłem się z jego chłopakami. Próbował mnie udobruchać i sądzę, że sprawa przesyłki już więcej nie powróci. Coleman nie będzie już sprawiał problemów. lub

Fess up:

Klapa[edytuj | edytuj kod]

Przyznałem się Colemanowi, że dałem sobie odebrać paczkę. Nie zdziwił się, że maczali w tym palce strażnicy. Coleman wybaczył mi utratę przesyłki. (2500 XP)