Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Glinianki (zadanie)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Glinianki"
Places Bricker.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Bagna
Zleca
Vaska
Nagrody
Sefira Kezath + 2500 PD
Powiązane zadania
Tajemnicza wieża
ID
q2005_claypits

Głównym zadanie

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Utopce[edytuj | edytuj kod]

Vaska twierdzi, że ceglarze mają problemy z utopcami. Daje 50 orenów za ich rozwiązanie. To niewiele, ale każdy miedziak się przyda. Muszę się udać do dołów z gliną i zabić utopce, które tam znajdę. Muszę się udać do dołów z gliną i zabić utopce, które tam znajdę.

Kolejne utopce[edytuj | edytuj kod]

Oczyściłem pierwszy dół. Można powiedzieć, że jestem na półmetku. Muszę zabić wszystkie utopce, zanim wrócę do Vaski. Muszę zabić wszystkie utopce, zanim wrócę do Vaski.

Sukces[edytuj | edytuj kod]

Oczyściłem pozostałe doły - to już chyba wszystkie. Muszę wrócić do Vaski, aby ją poinformować, że doły z gliną są już bezpieczne. Muszę wrócić do Vaski, aby ją poinformować, że doły z gliną są już bezpieczne. (500 XP)

Zapłata[edytuj | edytuj kod]

Vaska nie zapłaciła 50 orenów, ale w zamian dostałem od niej magiczny kamień, zwany sefirą. Udało mi się wykonać zadanie. Zamiast umówionej nagrody dostałem magiczną sefirę. (Kezath Sephirah + 2000 XP)