Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Glinianki (zadanie)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Glinianki"
Places Bricker.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Bagna
Zleca
Vaska
Nagrody
Sefira Kezath + 2500 PD
Powiązane zadania
Tajemnicza wieża
ID
q2005_claypits

Głównym zadanie

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Utopce[edytuj | edytuj kod]

Vaska twierdzi, że ceglarze mają problemy z utopcami. Daje 50 orenów za ich rozwiązanie. To niewiele, ale każdy miedziak się przyda. Muszę się udać do dołów z gliną i zabić utopce, które tam znajdę. Muszę się udać do dołów z gliną i zabić utopce, które tam znajdę.

Kolejne utopce[edytuj | edytuj kod]

Oczyściłem pierwszy dół. Można powiedzieć, że jestem na półmetku. Muszę zabić wszystkie utopce, zanim wrócę do Vaski. Muszę zabić wszystkie utopce, zanim wrócę do Vaski.

Sukces[edytuj | edytuj kod]

Oczyściłem pozostałe doły - to już chyba wszystkie. Muszę wrócić do Vaski, aby ją poinformować, że doły z gliną są już bezpieczne. Muszę wrócić do Vaski, aby ją poinformować, że doły z gliną są już bezpieczne. (500 XP)

Zapłata[edytuj | edytuj kod]

Vaska nie zapłaciła 50 orenów, ale w zamian dostałem od niej magiczny kamień, zwany sefirą. Udało mi się wykonać zadanie. Zamiast umówionej nagrody dostałem magiczną sefirę. (Kezath Sephirah + 2000 XP)