Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Glejt milicji miejskiej

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.
Glejt milicji miejskiej
Quest Items Letter from City militia.png
Osoba, która okaże niniejszy dokument, ma prawo przebywać w Wyzimie Handlowej w godzinach dziennych. Dostajemy go od Triss na początku 3 aktu. Sprawdzają go strażnicy, gdy wyjdziemy z domu Triss (domyślnie(oprócz 1 razu)).

lub

Osoba, która okaze ten dokument, ma prawo przebywac w Wyzimie Handlowej od zmierzchu do switu w ramach ochrony miasta przed potworami.

Opis
Typ
Przedmiot fabularny / List
Źródło
Triss lub Order militia sergeant
ID
it_quest_208
it_quest_209

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Glejt milicji miejskiej
Okaziciel tego dokumentu ma prawo przebywac na ulicach Dzielnicy Handlowej miasta Wyzima w godzinach dziennych - mimo zakazów wprowadzonych wraz ze stanem wyjatkowym.
lub
Glejt milicji miejskiej
Osoba, która okaze ten dokument, jest obronca mieszkanców miasta i zawodowym tepicielem potworów. Ma prawo przebywac na ulicach Wyzimy Handlowej od zmierzchu do switu - mimo zakazów wprowadzonych wraz ze stanem wyjatkowym.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

  • nie ma powiązania z żadnym zadaniem.