Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Gaston

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Gaston
Tw3 bw gaston.jpg
Gaston
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Brązowy
Kolor oczu
Niebieski
Profesja
Kupiec (profesja)

Gaston - kupiec.

Wiedźmin 3: Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]

Pewnego dnia mijał posiadłość Doren Alma, kiedy zobaczył ciężko rannego mężczyznę tuż przy głównej drodze. Początkowo myślał o przejściu, myśląc, że to pułapka, ale postanowił zatrzymać się w ostatniej chwili. Jednak mężczyzna był zbyt ranny i zmarł, zanim mógł uzyskać pomoc.

Po rozmowie z wiedźminem Gaston postanowił pójść z Geraltem, by zbadać sprawę, częściowo też dlatego, że bał się, że potwór nadal może być w okolicy, a tym samym czuł się bezpieczniejszy z wiedźminem. Po wejściu do posiadłości i obejrzeniu rzezi dowiedzieli się od jedynego ocalałego i właściciela, Duranda , że coś poszło nie tak podczas rekonstrukcji historycznej. Potrzebując co najmniej 3 osób do zmiany sytuacji w celu rozwiązania problemu, Gaston pozostał, by przeczytać wiersze. Gdy dotarli do linii Duranda, posągi na dziedzińcu ożyły i Geralt ich zabił. Następnie Gaston skierował się z powrotem do miejsca docelowego.

Zadanie[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3 Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]