Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Fugas

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Fugas
Tw3 journal fugas.png
Fugas
Module
|- Informacje
Rasa
Sylvan
Płeć
Mężczyzna
Kolor oczu
Żółty

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Diaboł Fugas pełnił na Łysej Górze wielce odpowiedzialną funkcję wykidajły. W niczym nie przypominał on Torque, irytującego, choć nieszkodliwego silvana, spotkanego przeze mnie i Geralta wiele, wiele lat wcześniej. Swymi rozmiarami Fugas przywodził na myśl raczej średnio trolle, którym dorównywał także całkowitym brakiem subtelności.

Fugas żadną miarą nie był amatorem figli i słownej szermierki, a powierzone mu zadanie selekcjonowania gości wykonywał z zaangażowaniem i profesjonalizmem godnym novigradzkiego oprycha.

Próba zatrzymania wiedźmina okazała się jednak nie tylko głupim, ale i ostatnim pomysłem Fugasa, kończącym jednocześnie jego wieloletnią karierę wartownika wiedźm.