Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Fugas

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Fugas
Tw3 journal fugas.png
Fugas
Module
|- Informacje
Rasa
Sylvan
Płeć
Mężczyzna
Kolor oczu
Żółty

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Diaboł Fugas pełnił na Łysej Górze wielce odpowiedzialną funkcję wykidajły. W niczym nie przypominał on Torque, irytującego, choć nieszkodliwego silvana, spotkanego przeze mnie i Geralta wiele, wiele lat wcześniej. Swymi rozmiarami Fugas przywodził na myśl raczej średnio trolle, którym dorównywał także całkowitym brakiem subtelności.

Fugas żadną miarą nie był amatorem figli i słownej szermierki, a powierzone mu zadanie selekcjonowania gości wykonywał z zaangażowaniem i profesjonalizmem godnym novigradzkiego oprycha.

Próba zatrzymania wiedźmina okazała się jednak nie tylko głupim, ale i ostatnim pomysłem Fugasa, kończącym jednocześnie jego wieloletnią karierę wartownika wiedźm.