Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Eveline Gallo

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Eveline Gallo
Tw3 journal eveline.png
Module
|- Informacje
Przydomek / pseudonim(y)
„Łasiczka”
Kobieta Guma
Rasa
Elf
Płeć
Kobieta
Kolor włosów
Czarny
Kolor oczu
Brązowy
Przynależność
Wędrowny Cyrk „Spadające Gwiazdy”
Aen Seidhe
Profesja
Akrobata
złodziejka

Eveline Gallo, zwana także łasiczką - elfka występująca w wędrownym cyrku, złodziejka. Znana ze swych zdolności akrobatycznych i gimnastycznych.

Razem z trupą cyrkową dawała występy w różnych miejscach. Przy okazji występów dokonywała śmiałych włamań i kradzieży.

Charakterystka[edytuj | edytuj kod]

Obecnie przebywa na wschód od Oxenfurtu, niedaleko wsi Carsten, gdzie wraz ze swym pomocnikiem, Merynem, próbuje rozwiązać problem sprzedanych biletów na widowisko, które nie odbędzie się z racji absencji połykacza ognia. Biały Wilk może tę kwestię rozwiązać zarówno wcielając się w niedysponowanego członka trupy, jak też wykładając odpowiednią sumkę na poczet zwrotu biletów. Eveline jest jedną z osób, którą możemy zwerbować do napadu na skarbiec w domu aukcyjnym braci Borsodych, gdzie talenty elfki mogą przydać się najbardziej.

Jeśli najmiemy ją do drużyny, to będzie nam pomagać do czasu wzięcia zakładników. Gallo nie szuka kłopotów i nie zamierza nikogo zabijać, więc wkrótce potem dobrowolnie rezygnuje z akcji, po czym rusza we własną stronę.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia [edytuj | edytuj kod]

Ewald przedstawił ją jako jedną z dwóch osób, które jego zdaniem nadawały się do wspinaczki na wieże i spuszczenia liny dla reszty.

Kiedy Geralt ją spotykał w obozie cyrkowców, ona i jej kochanek, Meryn, mieli problemy finansowe. Pomogła Geraltowi w napadzie, jeżeli zapłacił odpowiednią sumę pieniędzy lub pomógł w występie.

Eveline wykonała swoją część zadania, a następnie pomogła nam w walce z ochroną Domu Aukcyjnego. Uciekła w momencie gdy Dom Aukcyjny został otoczony przez redańskich żołnierzy.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Aby dokonać skoku na skarbiec, trzeba sforsować pancerne drzwi, a potem wynieść łup, omijając strażników. Przede wszystkim jednak należało dostać się do środka budynku, w którym ów skarbiec zbudowano. W tym mogła pomóc Geraltowi niejaka Eveline Gallo – słynna na całą Północ artystka cyrkowa, która rzekomo wykorzystywała czasem swe talenty w niecnych celach...
Jak to zwykle w życiu bywa, Eveline była gotowa do współpracy, ale w zamian za przysługę: wiedźmin musiał pomóc jej uchronić cyrkową trupę przed kompromitacją. Geralt, jak to Geralt, stanął na wysokości zadania, a gibka elfka dołączyła do ekipy włamywaczy.
Eveline Gallo wywiązała się ze swojego zadania i wprowadziła Geralta oraz jego wspólników do domu aukcyjnego. Jednak gdy tylko skok przestał iść zgodnie z planem i redańscy żołnierze otoczyli budynek domu aukcyjnego, czmychnęła przez komin i tyle ją Geralt widział.