Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Eliksir Rosomak

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Rosomak
Potion Wolverine.png
Opis
Składniki
Substances Aether.pngSubstances Aether.pngSubstances Quebrith.pngSubstances Hydragenum.pngSubstances Vermilion.png
Baza
bardzo dobrej jakości
Efekty
Rosomak zwiększa znacznie zadawane obrażenia, ale działa tylko wówczas, gdy liczba punktów Żywotności wiedźmina spadnie do połowy.
Toksyczność
wysoka
Czas działania
długi

Rosomak - zwiększa znacznie zadawane obrażenia, ale działa tylko wtedy, gdy żywotność spadnie do połowy. Nie bez powodu wiedźmini nazwali ten eliksir imieniem zwierzęcia słynącego z zaciekłości i wojowniczości. Rosomak uwalnia cały potencjał mutacji, zamieniając wiedźmina w maszynę do zabijania. Wiedźmini korzystają z tego eliksiru, gdy są pewni, że w trakcie walki nie pomogą im Znaki.

Działanie: Rosomak zwiększa znacznie zadawane obrażenia, ale działa tylko wówczas, gdy liczba punktów Żywotności wiedźmina spadnie do połowy.

Źródło[edytuj | edytuj kod]