Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Dziennik badań nad archesporami

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dziennik badań nad archesporami
Tw3 book green.png
Przedmiot można przeczytać.
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Łup / Zakupu
Cena bazowa
10 Novigradzkie korony
Kupno
24 Novigradzkie korony
Sprzedaż
2 – 3 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Reading this book adds a bestiary entry for Archespor. It can be purchased from Książęcy kamerarius

Copies of this book can be found in the following locations:

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Dzień pierwszy

Trafił mi się arcyciekawy gatunek - archespor jadowity. Udało mi się póki co wyodrębnić trzy jego rodzaje - zielony, czyli zwyczajny, żółty, oraz czarny, który charakteryzuje się nie tylko największą agresją, ale również nadzwyczajną możliwością błyskawicznego zapylania pąków.

Dzien piąty

Badań nad archesporami ciąg dalszy. Wydaje mi się, że osiągnąłem punkt, w którym badanie poprzez obserwację przestaje przynosić zadowalające efekty. Jak na razie wiadome jest, że gatunek ten atakuje głównie przy pomocy umieszczonej po środku kwiata żuwaczki, jednak w momencie wyjątkowego niebezpieczeństwa również pluje toksyczną wydzieliną. Udało mi się tez zauważyć, że są szczególnie wrażliwe na ogień, co może być wskazówką jak w razie konieczności je zwalczać.

Dzień szósty

Jutro postaram się uzyskać próbkę tej wydzieliny. Przygotowania do poboru próbki trwają…