Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Dziedziniec

Z Wiedźmińska Wiki
(Przekierowano z Dziedziniec Kaer Morhen)
Skocz do: Nawigacja, szukaj

Dziedziniec Kaer Morhen - to trzy dziedzince (dolny, środkowy, górny). Plac położony między donżonem (stołpem) a bramą główną i barbakanem Kaer Morhen. Odbywa tam się część akcji prologu.

Zadania:[edytuj | edytuj kod]

dziedziniec

Opis[edytuj | edytuj kod]

Gdy Geralt dociera do Kaer Morhen spotyka wiedźminów trenujących walkę na manekinach pod czujnym okiem Vesemira. Gdy atakuje ich grupa Salamandry, to wiedźmini próbują się przeciwstawić ofensywie. Po dość długiej walce, która przeniosła się do zamku, wiedźmini zostają okradzeni z mutagenów, a Leo ginie z rąk Magistra .