Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dyskusja:Yaevinn

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Yaevinn

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Yaevinn”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Pułkownik?[edytuj kod]

Z cytowanego fragmentu nie wynika wcale że Yaevinn był nilfgardzkim pułkownikiem. Yaevinn to właśnie ten wysoki elf mordujący rannych, który zdziwił się widząc w szpitalu nilfgardczyka, swojego sprzymierzeńca. Z Elfów składała się brygada Vrihhed, nie dywizja Deithwen, poza tym rangę pułkownika to miał Insegrim, dowódca brygady, a nie jakis tam Yaevinn, który jest w sadze postacią mało znaczącą, raczej szeregowym niż oficerem.

Prawda...[edytuj kod]

Zgadzam się i właśnie dlatego dokonałam edycji.

Pozdrawiam

Wilczyca 18:52, lip 7, 2011 (UTC)

Nie mógł być postacią mało znacząca jeśli to przez niego wybuchła II Wojna z Nilfgaardem

Dywizja Deithwen składał się z elfów ponieważ brygada Vrihedd była jej częścią91.231.100.21 10:29, maj 20, 2012 (UTC)Ugrassal

Składała się głównie z ludzi, a elfy były tylko "dodatkiem". A mówiąc, że przez niego wybuchła wojna, masz a myśli to, że zastrzelił posłańca mającego przekazać wiadomość o wstrzymaniu operacji "Przebieranka"? Wojna wybuchła by i tak, prędzej, czy później.SMiki55 13:22, maj 24, 2012 (UTC)

Zdjątko?[edytuj kod]

A może zdjęcie ktoś doda z Wiedźmina II?

Jeśli oczywiście sie pojawił :D


A był to Yeavinn w W2? No wałśnie.

FOLTEST55 (dyskusja) 20:43, wrz 17, 2012 (UTC)