Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dyskusja:Wiedźminland

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Wiedźminland

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Wiedźminland”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Podział ludów[edytuj kod]

Witajcie, w Wiedźninlandii (Ishtarze) jest podział kontynentu na: Nilfgaardzczyki, Nordlingowie oraz wyspiarze. Ale co znajduje się za wschodnimi Górami? Chciałbym stworzyć taką stronę która będzie zawierała listę, oraz informacje o krainach za górami: Sinymi, Ognistymi i Tir Tochair. Chodzi mi dokładniej o Hakland, Zerrikanię, Hannu i Korath. Co o tym sądzicie?


FOLTEST55 16:13, sie 2, 2011 (UTC)

Na wschodzie znajduje się Zerrikania (prawdopodobnie odpowiednik Chin), na północ od niej Hakland (prawdopodobnie odpowiednik Hunów lub Mongołów). Na dalekim południu, hen za Nilfgaardem i jakimś morzem leży (według mnie) Hannu (według mnie odpowiednik Egiptu), na południe od niego Ofir i Zangwebar (odpowiedniki Etiopii i Zimbabwe). SMiki55 16:31, sie 2, 2011 (UTC)


No nie chodziło mi od odpowiedniki... Tylko o zebranie ich w jednym artykule np: Wschód, na wschodzie znajdują sie takie i takie państwa i info o tym. Jak dla mnie to wszystko jest na jednym kontynęcie za Górami...

FOLTEST55 16:41, sie 2, 2011 (UTC)