Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Dyskusja:Vilgefortz

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Vilgefortz

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Vilgefortz”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Vilgefortz nie zginął przez swoją zgubną ambicję, ale przez medalion podarowany wiedźminowi, który podarowała mu Fringilla Vigo podczas jego pobytu w Toussaint.  Miał on bowiem jeszcze "inne zdolności magiczne" jak to określiła Fringilla. Była to bowiem jakaś zdolność maskująca. Jest o tym napisane między stronami 350, a 400. Jennefer stwierdza tam mniej więcej "Nie wiedziałam, że potrafisz rzucać czary iluzjonistyczne", na co Geralt odpowiada "To nie ja, to mój medalion zrobiony przez Fringillę".