Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Dyskusja:Sigismund Dijkstra

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Sigismund Dijkstra

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Sigismund Dijkstra”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


czy przypadkiem Ori nie był bratem Sigiego??

Nigdzie nie ma na to dowodów. Wszystko wskazuje na to, że Sigi Reuven to tylko i wyłącznie pseudonim przyjęty przez Sigismunda Dijkstrę.

Glifion 12:01, 14 paź 2006 (CEST)


Ta żona i 3 dzieci to było raczej w charakterze żartu z tego co pamietam

Mi tam się wydaje, że Dijkstra poprostu sklecił to przybrane imię - nazwisko wziął od Oriego, a imię pozostwił swoje (Sigismund) tylko przedstawił w zdrobniałej wersji. Co do żony i dzieci to nie wydaje mi się. Na Thanned rzeczywiście wspomniał o tym w żartach (żartował też na temat swojego pochodzenia), ale chyba w Wieży Jaskółki jego żona została wspomniana i było wyjaśnione, że była ministrem skarbu.

Lambert

Ministrem skarbu nie była przypadkiem jego kochanka? Dawno czytałem, mogę się mylić Eamon

odnośnie obecności dowodów na to, czy był bratem - kiedy skrytobójcy wbijają do opuszczonej przez dijkstrę komnaty, ori mówi "azali jestem stróżem brata mego?"