Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Dyskusja:Sigismund Dijkstra

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Sigismund Dijkstra

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Sigismund Dijkstra”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


czy przypadkiem Ori nie był bratem Sigiego??

Nigdzie nie ma na to dowodów. Wszystko wskazuje na to, że Sigi Reuven to tylko i wyłącznie pseudonim przyjęty przez Sigismunda Dijkstrę.

Glifion 12:01, 14 paź 2006 (CEST)


Ta żona i 3 dzieci to było raczej w charakterze żartu z tego co pamietam

Mi tam się wydaje, że Dijkstra poprostu sklecił to przybrane imię - nazwisko wziął od Oriego, a imię pozostwił swoje (Sigismund) tylko przedstawił w zdrobniałej wersji. Co do żony i dzieci to nie wydaje mi się. Na Thanned rzeczywiście wspomniał o tym w żartach (żartował też na temat swojego pochodzenia), ale chyba w Wieży Jaskółki jego żona została wspomniana i było wyjaśnione, że była ministrem skarbu.

Lambert

Ministrem skarbu nie była przypadkiem jego kochanka? Dawno czytałem, mogę się mylić Eamon

odnośnie obecności dowodów na to, czy był bratem - kiedy skrytobójcy wbijają do opuszczonej przez dijkstrę komnaty, ori mówi "azali jestem stróżem brata mego?"