Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dyskusja:Petardy w grze Wiedźmin 2

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Petardy w grze Wiedźmin 2

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Petardy w grze Wiedźmin 2”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Bardzo prosze o nie edytowanie tego artykułu błędnie, odsyłając wiele opisów do pierwszej części wiedźmina. Także nie ma sensu robić osobnych linków do każej bomby, gdyż artykuł na ich liście się kończy.

Niby racja, jednak...[edytuj kod]

No wiesz...

Fajnie byłoby gdyby każda bomba miała swój, osobny artykuł. Byłoby o wiele, wiele przejrzyściej i nie robiłby się niepotrzebny bałagan. W dodatku niedługo przyjdzie (najpewniej mi), popracować nad tą stronką pod względem wizualnym, ponieważ bardzo chciałbym, aby wszystko wyglądało mniej, więcej tak - ładnie obramowane, wyśrodkowane, itp. itd.

Dzięki za zrozumienie,

Vilgefortz z Roggeveen 20:30, maj 28, 2011 (UTC).

Tylko po co?[edytuj kod]

Postaram się niedługo o mniejsze gify symboli składników oraz samych bomb, a odkąd to lista tylko kilku, naprawdę nie ma sensu jej rozdrabniać. Przecież to irytujące otwierać za każdym razem nową kartę.

Pożyjemy, zobaczymy[edytuj kod]

W takim razie zgoda.

Oczywiście pod warunkiem, iż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik pod względem wizualnym. Ponieważ po co robić coś dwa razy, jeżeli można raz a porządnie?

Chciałbym, aby wszystko było tutaj miłe dla oka. Jeżeli takie będzie, nie będę miał nic przeciwko, ani nie będę nic zmieniał, czy poprawiał.

Jednak nie jestem tutaj sam. Pamiętajmy o tym.

Vilgefortz z Roggeveen 21:27, maj 28, 2011 (UTC)