Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dyskusja:Milva

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Milva

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Milva”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Czy Milva nie jest przypadkiem jednak driadą?

Skoro driadami nazywa się również porywane przez driady dziewczynki, to przygarnięta przez driady 16-latka też wydaje się być driadą.

Leim 16:19, 26 sie 2006 (CEST)

Jednak Milva nie została wychowana przez driady i najprawdopodobniej nie piła Wody Brokilonu, skoro pamiętała swoją przeszłość. Ja raczej nie nazwałbym jej driadą.

Plaster 16:22, 26 sie 2006 (CEST)

Jeżeli o mnie chodzi, to Milva była driadą (: w końcu driady rodziły się w różnych okolicznościach i miejscach. Hmm jeżeli tak to wygląda... no nie wiem.

Glifion 16:23, 26 sie 2006 (CEST)

Moim zdaniem Milva nie była driadą, po pierwsze opuściłą Brokilon i ruszyła w świat z Geraltem, po drugie sprzeciwiała się Eithne, driady raczej się bezwarunkowo jej poddawały.

Poza tym przeczytajcie ten fragment: Drgnęła. Oparta o sosnę niewysoka driada miała oczy i włosy w kolorze srebra. Zachodzące słońce otaczało aureolą jej głowę na tle pstrokatej ściany lasu. Milva uklękła na jedno kolano, nisko skłoniła głowę:
    - Bądź pozdrowiona. Pani Eithne.
    - Władczyni Brokilonu zatknęła za łykowy pasek złoty nożyk o kształcie sierpa.
    - Wstań - powiedziała. - Przejdźmy się. Chcę z tobą porozmawiać.
    Długo szły razem przez pełen cieni las, mała srebrnowłosa driada i wysoka płowowłosa dziewczyna. Żadna nie przerywała milczenia.
    - Dawno nie zaglądałaś do Duen Canell, Mario.

Sum 18:24, 26 sie 2006 (CEST)