Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dyskusja:Kejran

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Kejran

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Kejran”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Skąd wiadomo, że kejran z gry i żagnica z książek to ten sam potwór?

Mateusz Bartosik 19:17, gru 28, 2011 (UTC)

Screen nr.1..........Co to za hardocrowiec co walczy z istotą pokoniunkcyjną mieczem stalowym???

91.231.100.21 12:47, maj 28, 2012 (UTC)Ugrassal

Kejran a żagnica.[edytuj kod]

Kejran z gry i żagnica z książki, nie mogą być tym samym stworzeniem. W książce mamy informację, że żagnica jest długa na dwa sążnie - sążeń to miara równa rospiętości ramion dorosłego mężczyzny, tj. między 1,7 a 2 m. Wobec tego 2 sążnie to jakieś 4 m. Kejran z gry ma na moje oko jakieś 30 - 40 m i jest zanzaczone wyraźnie, że został stworzony albo przez czarodzieja, albo po Koniunkcji Sfer. Co o tym myślicie?

Możliwe, że Kejran to zwykła żagnica, ale zmutowana przez jakiegoś czarodzieja. SMiki55 (dyskusja) 10:27, sty 22, 2013 (UTC)

Niech ktoś to do cholery skoryguje, kejran TO NIE żagnica !! Przeczytajcie opis Żagnicy, jest ona conajmniej kilkukrotnie mniejsza i jej charkaterystyka odbiega od wyglądu kejrana. Może to jakiś mutant żagnicy, ale napewno nie żagnica !

Mówicie że to może jakiś mutant.. Przecież to jest tyle razy opisane jako wyjątkowo szybko rosnący mutant że nie rozumiem skąd te wątpliwości. Co do wyglądu... Mutant to mutant i nie całkiem musi przypominać wyglądem pierwotną formę ani wielkość. Może to być krzyżówka dwu lub więcej stworów. Wygląd i miejsce bytowania pasuje mi najbardziej do kikimory.Według mnie to jest ghul-królowa-kapłan...Macie problem.Kejran jest żagnicą,która stała się podstawą eksperymentu jakiegoś czarodzieja,a nie została prze niego stworzona.Triss uważa że potwór rośnie dużo szybciej niż zwykła żagnica i osiągnie jeszcze większe rozmiary,kosztem długości życia.Powodem jest nowotwór przyśpieszający przemianę materii.

Ugrassal (dyskusja) 16:17, mar 8, 2013 (UTC)