Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:Czarodziejka

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Czarodziejka

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Czarodziejka”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Witajcie! Chciałem się was zapytać o jedną rzecz... Mam taki obrazek co przedstawia 4 kobiety władające nad żywiołami (odnośnik Aurory Henson, Klary Larissy de Winter, Niny Fioravanti i Agnes z Glanville). Jednak to nie są one w 100% i z tąd moje pytanie czy mogę dać ten obrazek do artykułu "Czarodziejka" lub "Cztery żywioły"?

~>Foltest<~ 08:08, maj 1, 2011 (UTC)

Rasa czarodziejek i czarodziejów[edytuj kod]

Czy aby na pewno czarodziejem i czarodziejką mógł zostać każdy? Krasnould, gnom, hobbit? Coś nie wydaje mi się. W książce magami i magiczkami byli ludzie i elfy. Edytować to?

FOLTEST55 08:45, wrz 11, 2011 (UTC)

Nie[edytuj kod]

Bo w książce nie ma także bezpośredniej informacji o tym, że członkowie pozostałych ras nie mogli. Dodam prawdopodobnie.

Pozdrawiam

Wilczyca 11:08, wrz 11, 2011 (UTC)


A ja mam pytanie odnośnie samych elfów. Czy czarodziejki-elfki też mogły/były poddane sterylizacji?

SzogunEathal (dyskusja) 09:52, lut 28, 2013 (UTC)


Nie. A śmiem twierdzić to po tym, co Frindabair powiedziała na spotkaniu Loży, a brzmiało to mniej więcej tak:" Ja? Ja już dawno wiek owulacyjny mam za sobą". Czyli, nie była poddawana sterylizacji, płodna była do pewnego wieku, a później już nie.

FOLTEST55 (dyskusja) 17:22, lut 28, 2013 (UTC)

"Rekwizyty"[edytuj kod]

Cytuję:

"W grze Wiedźmin 2 każda czarodziejka rzuca zaklęcia przy pomocy magicznej laski."

Grałem wczoraj w akt I. Triss Merigold miała różdżkę, ale Sheala już nie, gdy rzucała czar związany z elektrycznością na Kejrana. Przynajmniej niezauważyłem.