Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dyskusja:Aneżka

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Aneżka

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Aneżka”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Lwiogłowy pająk[edytuj kod]

Skąd przypuszczenie, że Aneżka była kultystką Lwiogłowego Pająka? Owszem, była kapłanką Venopatisa, ale z tego, co pamiętam, o Coram Agh Tera nie było nic powiedziane...


Ithlinne


Dlatego![edytuj kod]

Dlatego że była wiedźmą, i skojażyła mi sie z Abigail


Czarodziejka?[edytuj kod]

Dlaczego ktoś dodał Aneżke, Guślarke i Abigail do kategorii "Czarodzieje i Czarodziejki"? Jak dla mnie to one nie są czarodziejkami tylko wiedźmami a to według mnie różnica.

FOLTEST55 21:16, lip 16, 2011 (UTC)

Odpowiedź na "Dlatego"[edytuj kod]

To, że Ci się skojarzyła, to wcale nie znaczy, że była. To nie jest miejsce na gdybanie zupełnie w dodatku pozbawione podstaw. To tak, jakby wszystkie wiedźmy włożyć do jednego wora i uznać, że wszystkie są powiedzmy homoseksualistkami, ponieważ jedna nią jest.

Ithlinne

Yyy...[edytuj kod]

"Dlatego że była wiedźmą, i skojażyła mi sie z Abigail"

Przepraszam bardzo, ale co to za chore, pozbawione jakiegokolwiek sensu wytłumaczenie? Jeżeli nie posiadasz żadnych dowodów, czy to znalezionych w grze, filmie, komiksie, czy książce na temat jakiegoś istotnego faktu, to nie zamieszczasz tego na żadnej oficnalnej stronie. Jeżeli chcesz się porządzić, to zrób to u siebie w domu, oczywiście założywszy najpierw, iż Ci na to Twoi rodzicie pozwolą.

Wybaczcie, że tak zareagowałem, jednak w takich sytuacjach najbardziej pasuje przewodnia zasada kodeksu Hammurabiego.

A jeżeli dalej będzie się z przymróżeniem oka patrzeć na podobne edycje i ich śmieszne, prymitywne wytłuaczenia, to potem nie należy się będzie dziwić, iż nikt tutaj nie chce edytować, ani tworzyć nowych artykułów (jak to ma miejsce w angielskiej wersji wiedźmińskiej wiki), skoro nie ma żadnych sprzyjających temu warunków.

Vilgefortz z Roggeveen 22:27, lip 16, 2011 (UTC)