Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Dyskusja:Aneżka

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Aneżka

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Aneżka”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Lwiogłowy pająk[edytuj kod]

Skąd przypuszczenie, że Aneżka była kultystką Lwiogłowego Pająka? Owszem, była kapłanką Venopatisa, ale z tego, co pamiętam, o Coram Agh Tera nie było nic powiedziane...


Ithlinne


Dlatego![edytuj kod]

Dlatego że była wiedźmą, i skojażyła mi sie z Abigail


Czarodziejka?[edytuj kod]

Dlaczego ktoś dodał Aneżke, Guślarke i Abigail do kategorii "Czarodzieje i Czarodziejki"? Jak dla mnie to one nie są czarodziejkami tylko wiedźmami a to według mnie różnica.

FOLTEST55 21:16, lip 16, 2011 (UTC)

Odpowiedź na "Dlatego"[edytuj kod]

To, że Ci się skojarzyła, to wcale nie znaczy, że była. To nie jest miejsce na gdybanie zupełnie w dodatku pozbawione podstaw. To tak, jakby wszystkie wiedźmy włożyć do jednego wora i uznać, że wszystkie są powiedzmy homoseksualistkami, ponieważ jedna nią jest.

Ithlinne

Yyy...[edytuj kod]

"Dlatego że była wiedźmą, i skojażyła mi sie z Abigail"

Przepraszam bardzo, ale co to za chore, pozbawione jakiegokolwiek sensu wytłumaczenie? Jeżeli nie posiadasz żadnych dowodów, czy to znalezionych w grze, filmie, komiksie, czy książce na temat jakiegoś istotnego faktu, to nie zamieszczasz tego na żadnej oficnalnej stronie. Jeżeli chcesz się porządzić, to zrób to u siebie w domu, oczywiście założywszy najpierw, iż Ci na to Twoi rodzicie pozwolą.

Wybaczcie, że tak zareagowałem, jednak w takich sytuacjach najbardziej pasuje przewodnia zasada kodeksu Hammurabiego.

A jeżeli dalej będzie się z przymróżeniem oka patrzeć na podobne edycje i ich śmieszne, prymitywne wytłuaczenia, to potem nie należy się będzie dziwić, iż nikt tutaj nie chce edytować, ani tworzyć nowych artykułów (jak to ma miejsce w angielskiej wersji wiedźmińskiej wiki), skoro nie ma żadnych sprzyjających temu warunków.

Vilgefortz z Roggeveen 22:27, lip 16, 2011 (UTC)