Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dyskusja:Andrzej Sapkowski

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dyskusja artykułu „Andrzej Sapkowski

Ta strona służy do dyskusji nad artykułem „Andrzej Sapkowski”. Przed napisaniem nowego wątku miej na uwadze kilka rzeczy:


Nawet nie zdaliście sobie trudu, aby napisać coś nowego o A. Sapkowskim, tylko skopiowaliście jak leci z Wikipedii, phi...

Pytanie o Rękopis[edytuj kod]

Czy ktoś z tu obecnych czytał może albo słyszał coś o Rękopisie znalezionym w Smoczej Jaskini? Nie wiem co to jest a i prawie żadnych informacji nie znalazłem na ten temat. Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć o tym?,,Rękopis znaleziony w Smoczej Jaskini" to przewodnik po literaturze fantasy wydany w 2001 roku. Omawia m.in. historię literatury fantasy i jej podział na gatunki, zawiera informacje na temat ważniejszych autorów i bohaterów fantasy oraz stworzeń fantastycznych.

Z Wikipedii...


FOLTEST55 16:17, paź 6, 2011 (UTC)

Zmieńcie zdjęcie...proszę. Na obecnym nic nie widać.


Hmm... ale jakie zdjęcie? xD. Moje profilowe, moja na stronie, Andrzeja Sapkowskiego?

FOLTEST55 20:31, maj 6, 2012 (UTC)