Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Droga, z której się nie wraca

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Substances Graveir bone.png Wymagana rozbudowa

To hasło jest dopiero w powijakach. Jeśli możesz, rozbuduj je.

O opowiadaniu[edytuj | edytuj kod]

Opowiadanie z gatunku fantasy, napisane przez Andrzeja Sapkowskiego w 1988 roku. Z początku, nie miało ono nawiązywać w żaden sposób do cyklu wiedźmińskiego, gdyż autor wtedy nie planował napisania sagi o Geralcie z Rivii. W poźniejszych etapach prac nad sagą Sapkowski kilkakrotnie odwoływał się do tego opowiadania. Można przeczytać w nim o spotkaniu Visenny z Korinem - prawdopodobnie ojcem Geralta. Ukazana jest w nim również walka z kościejem.

W grze Wiedźmin[edytuj | edytuj kod]

Droga, z której się nie wraca
Books Generic wolf motif.png
Droga, z której się nie wraca
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
150 oreny
Sprzedaż
30 oreny
ID
it_scroll_316

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Droga, z której się nie wraca
Ta książka dostarcza informacji o kościeju.

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Bestiariusz: Kościej
Składniki: Serce kościeja

Lokacja[edytuj | edytuj kod]

Linki[edytuj | edytuj kod]

To opowiadanie na stronie Sapkowski Zone. Można znaleźć je również w zbiorze opowiadań pt. "Coś się kończy, coś się zaczyna"