Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Drobne utrapienia

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Drobne utrapienia"
Scenes Griggs happy.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Wioska Odmęty
Zleca
Murarz Harn
Nagrody
Pat pomocy lub książka lub 400 oreny
+ 2000 PD
Powiązane zadania
Pradawny Cmentar
ID
q4014_bridge

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Most[edytuj | edytuj kod]

Murarz Harn poprosił mnie o pomoc. Jakieś złośliwe istoty niszczą most, który buduje. Muszę udać się do guślarki i zapytać o sposób na skrzaty. Muszę udać się do guślarki i zapytać o sposób na skrzaty.

Podziemne skrzaty[edytuj | edytuj kod]

Muszę udać się do krypty na polach i znaleźć tam świątka, który należy do podziemnego plemienia skrzatów. Powinienem zabrać z krypty uprząż dla kota i wrócić do chaty guślarki. Powinienem zabrać skrzatom w krypcie uprząż dla kota i wrócić do chaty guślarki.

Uprząż[edytuj | edytuj kod]

Udało mi się zdobyć uprząż dla kota. Może teraz przekonam skrzaty, że murarz ma wobec nich dobre zamiary. Zdobyłem uprząż i mogę udobruchać skrzaty. Powinienem porozmawiać z guślarką. (2000 PD)

Ofiara[edytuj | edytuj kod]

Teraz muszę zanieść uprząż do świątka i ofiarować ją skrzatom, które przeszkadzają murarzowi. Jeśli przyjmą prezent, podrzucą mi jakiś dowód swej przyjaźni. Muszę złożyć uprząż w ofierze skrzatom przy moście.

Czterolistna koniczynka[edytuj | edytuj kod]

Skrzaty przyjęły dar i odwdzięczyły się czterolistną koniczynką. Muszę ją zanieść murarzowi, na pewno się ucieszy. Muszę zanieść czterolistną koniczynkę murarzowi. (2000 PD)

Nagroda[edytuj | edytuj kod]

Murarz może kontynuować swoją pracę, ale mam wrażenie, że naprawa mostu potrwa jeszcze bardzo długo. Nagrodził mnie za pomoc. Otrzymałem nagrodę. (choice of reward + 4000 PD)