Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Dom krasnoludów

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dom krasnoludy

Dom krasnoludów (nie należy mylić z dom kowala) -mieszczący się w "Małym Mahakamie", dzielnicy nieludzi w Wyzimie Klasztornej. Zwrócony w kierunku domu zarówno Kalksteina, jak i Vivaldiego, jednak oddzielony od nich ścianą muru. Można się do niego dostać jedynie z Ulicy Handlowej, na północ od Szpitala Lebiody. Zdarza się, że jest najbogatszym źródłem wilczego aloesu w całej grze. Rośnie w doniczkach po osiem liści na łodydze.

Miejsce przetrzymywania półelfa przez zbirów w slamsach podczas the Nawiedzony dom quest is staying and where she asks Geralt to meet her to claim his nagrody.

Zadania[edytuj | edytuj kod]