Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Dom Aukcyjny Braci Borsodych

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
HoS borsodi brothers auction house.jpg

Dom Borsodych - dom aukcyjny braci Borsodych w Novigradzie, przy ulicy Głównej.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Na początku kariery braci Borsodych, dom był zwykłą szopą na podgrodziu. Z czasem zmienili siedzibę na trzypiętrowy budynek w centrum miasta. Aukcje były tu przeprowadzane raz w kwartale, zawsze w piątki. Przyjeżdżali na nie kolekcjonerzy z całego świata. Można tu było nabyć antyki, dzieła sztuki, kamienie szlachetne, unikatowe wyroby i różne osobliwości. Przed wejściem do domu aukcyjnego, wręczano klientom broszury z regulaminem, obowiązującym podczas aukcji. Dom aukcyjny Borsodych został w końcu przeniesiony do Oxenfurtu. Licytatorem w domu Borsodych był Abner de Navarette.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

  • W przypadku kiedy Geralt zabija obu braci Borsodi podczas zadania Sezamie Otwórz się, dom aukcyjny zostanie przejęty przez Vimme Vivaldi i stanie się (niedostępnym) oddziałem Vivaldi Bank