Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Demoniczne psy - zapowiedź końca

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Demoniczne psy – zapowiedź końca
Tw3 book brown.png
Przedmiot można przeczytać.
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Łup / Zakupu
Cena bazowa
10 Novigradzkie korony
Kupno
24 Novigradzkie korony
Sprzedaż
2 – 3 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Reading this book provides a bestiary entry for barghest. It can be purchased from Książęcy kamerarius

Copies of this book can be found for free in the following locations:

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Niektóre potwory rodzą się z konieczności. Nie dlatego, że są okrutne, ale dlatego, że muszą się bronić. Mają do wyboru polować lub zostać upolowanym. Inne rodzą się przez błąd natury. Coś w czasie ewolucji przeskakuje nie w tę stronę co trzeba i powstaje bestia. Z nimi wszystkimi jesteśmy w stanie walczyć.
Są jednak takie potwory, które rodzą się z grzechu. Przychodzą tam, gdzie zło, okrucieństwo i zawiść. Tam gdzie ziemia piła krew, a kamienie obrosły cierpieniem. Wszędzie tam, pojawiają się demoniczne psy. I będzie ich coraz więcej, bo coraz więcej jest okrucieństwa. Nie jesteśmy w stanie ich pokonać, bo jedynym na to sposobem byłoby pokonanie samych siebie. Pozostaje jedynie czekać, aż demoniczna sfora rozszarpie nas na strzępy.