Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Cyna

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj

Cyna - postać występująca w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Człowiek Króla Żebraków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon[edytuj | edytuj kod]

Z polecenia szefa negocjuje z Hattorim dostawy żelaza poza embargiem Tasaka. Otwarty konflikt Franciszka i Carlo musiałby się Bedlamowi opłacić, więc Cyna żąda wysokiego procentu od elfiego kowala.

Po poznaniu Geralta Hattori prosi go o pomoc w negocjacjach. Obaj udają się na spotkanie w dokach. Cyna oferuje stawkę w wysokości pięćdziesięciu procent i dodaje, że to propozycja nie do negocjacji. Jednak jeśli wiedźmin zostanie przy swoim zdaniu i zagrozi zerwaniem rozmów, Cyna zmniejszy stawkę o połowę. Po zakończonych negocjacjach pojawiają się krasnoludy Tasaka. Napastnicy uważają, że rynek kowalski i dostawy żelaza to wyłączna działka ich szefa. Gdy Geralt pozbył się bandytów, Cyna zapewnia, że ich ustalenia pozostają wiążące i Król Żebraków będzie dostarczał żelazo. Dodaje, że Varese i Bedlam wkrótce się dogadają i wiedźmin z Hattorim będą mieli spokój, ale najpierw muszą przeżyć do tego czasu.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Gwint[edytuj | edytuj kod]