Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Cule mailteini

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj

Cule mailteinizerrikańkie dziewczęta po piętnastym roku życia[1].

Opis[edytuj | edytuj kod]

Cule około piętnastego roku życia muszą podjąć ostateczną decyzję z czym zwiążą swoją przyszłość. Zaczynają odbywać praktyki, po których są angażowani do poważnych robót[1].

Drobny wyjątek stanowią te dziewczęta, które kształciły się w walce lub magii. Pierwsze, by stać się wojowniczkami w pełni, muszą kontynuować naukę, podążając jedną z trzech dróg, na końcu których czekają je kariery trenerek, strażniczek granic albo Faithel. Już jako uczennice, przyszłe wojowniczki otrzymują pierwsze odznaczenie – jeden gruby pas tatuażu od kącika oczu aż po uszy[1].

Także adeptki magii muszą uczyć się dalej, aby stać się smoczymi kapłankami[1].

Przypisy[edytuj | edytuj kod]