Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Cudowna historia insektoidów - suplement

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Cudowna historia insektoidów - suplement
Tw3 book purple.png
Przedmiot można przeczytać.
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Łup / Zakupu
Cena bazowa
10 Novigradzkie korony
Kupno
24 Novigradzkie korony
Sprzedaż
2 – 3 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Reading this book adds a bestiary entry for skolopendromorf.

Copies of this book can be found in the following locations:

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Nie ma, powiadam wam, wspanialszego na świecie stworzenia niż skolopendromorfy! Ślepy iście jest ten, kto nie dostrzega ich ewolucyjnej przewagi nad wszelkimi innymi gatunkami. Czy jest wszakże inna istota, tak doskonale przystosowana do życia nie tylko nad, ale i pod ziemią? Zdolna pędzić przez niewidoczne dla oka tunele i tworzyć przepiękne, podziemne miasta?!
Powiadam wam, pokłońmy się bóstwu tysiąca odnóży zanim będzie za późno! Niech osłoni nas chitynowy pancerz, na którym połamią się miecze naszych wrogów! Przynośmy pokarm wielkiej żuwaczce! Oddajmy się skolopendromorfom! Bądźmy dla nich niczym szarleje - pokornymi sługami, dzięki którym ten wspaniały gatunek będzie mógł rosnąć w siłę. Nasz trud będzie nagrodzony, gwarantuję wam!
Chwała wielkiej żuwaczce!

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]