Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Condwiramurs Tilly

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
F Condwiramurs Tilly.jpg

Condwiramurs Tilly - dwudziestoczteroletnia czarodziejka , pochodząca z Vicovaro, absolwentka jednej z czarodziejskich akademii (prawdopodobnie Aretuzy). W akademii była najlepszą śniączką i drugą spośród onejromantek. Została zaproszona przez Nimue na jej wyspę, gdzie pomogła jej w rozwiązaniu zagadki Ciri .

Historia[edytuj | edytuj kod]

W akademii była najlepszą śniączką i drugą spośród onejromantek. Została zaproszona przez Nimue na jej wyspę, gdzie pomagała jej w rozwiązaniu zagadki Ciri.

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

  • W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon występuje onejromantka Corine Tilly, która prawdopodobnie jest krewną Condwiramurs (mają to samo nazwisko).

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Gwint[edytuj | edytuj kod]

Dane z książek Sapkowskiego[edytuj | edytuj kod]

- Cóż kogo może obchodzić - monologowała dalej Condwiramurs - że podróżowałam cała noc? Że jestem głodna? Że zadek mnie boli i swędzi od twardej i mokrej ławki? Że sikać mi się chce?


Pani Jeziora, str. 15

Rozparła się na rufowej ławeczce i założyła nogę na nogę. Tak, by w rozcięciu sukni dużo było widać.


Pani Jeziora, str. 15

Condwiramurs zaniemówiła na moment. Nie spodziewała się takiego pytania, wietrzyła test, egzamin, pułapkę. Milczała, nie chcąc dać się złapać.


Pani Jeziora, str. 22