Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Coinneach Dé Reo

Z Wiedźmińska Wiki
(Przekierowano z Coinneach Dá Reo)
Skocz do: Nawigacja, szukaj
F Coinneach Da Reo.jpg

Coinneach Dé Reo bądź Coinneach Dá Reo - elf, jeden z przywódców komand Scoia'tael, później oficer nilfgaardzkiej brygady Vrihedd. Wyłowiony spośród innych oddanych Nordlingom elfów przez selekcjonerów redańskich w Dillingen, został powieszony w forcie Drakenborg.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Gwint[edytuj | edytuj kod]

Dane z książek Sapkowskiego[edytuj | edytuj kod]

- Nie jedź na południe, sor'ca - powiedział Coinneach Dé Reo. - Nadchodzi burza.
- A cóż mnie burza może... - urwała, spojrzała na niego uważniej. - Ha! A więc to takie wieści was doszły? Nilfgaard, tak? Przekraczają Jarugę w Sodden? Uderzają na Brugge? Dlatego wyruszacie?


Chrzest ognia, str. 35

- Od kogo jesteście? Z jakiego komanda? - havekar, jak każdy poważny handlowiec, nie dawał się stropić rezerwą i małomównością klientów. - Od Coinneacha Dá Reo? Od Angusa Bri-Cri? Czy może od Riordaina?


Chrzest ognia, str. 53-54