Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Ciemny zaułek

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
the fences' hangout

Ciemny zaułek jest tylko jednym z "rynku" w Starej Wyzimie. It's pretty całkowicie w ciągu dnia, ale na noc paser roams obszaru i prowadzenia działalności gospodarczej będą niechętnie z kimkolwiek, nawet Wiedżminów. On będzie kupić i sprzedać niemal wszystko. Możesz odnaleźć, co ważniejsze, konwersji na środki pieniężne:

Twoja opcja wpływa na ogrodzeniach. Kiedy po raz pierwszy przyjeżdżają w Starej Wyzimie, będzie co najmniej jeden neutralny (niebieski) "paser" w tej dziedzinie. Po powrocie do Starej Wyzimy od cmentarzu na bagnach, ogrodzenia nie będzie tam chyba Ciebie opcja neutralna. Jeśli wybierzesz opcja Scoia'tael nie będzie "Kwatermistrza Scoia'tael" pobliżu bramy zamiast na groblę. Jeśli wybierzesz opcja Zakonna, nie będzie "Kwatermistrza Zakonnu" w pobliżu bramy na cmentarz na bagnach zamiast.