Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Chleb powszedni

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Chleb pwoszedni"
Places Bakers house.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Brzeg
Zleca
Toruviel
Nagrody
do 8000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q4006_bread

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Chleb[edytuj | edytuj kod]

Toruviel poprosiła mnie o to, żebym kupił dla elfów 5 bochenków chleba. Dała mi 20 orenów. Muszę znaleźć piekarza lub innego kupca. Muszę znaleźć piekarza lub innego kupca. (20 oreny)

Dostawa chleba[edytuj | edytuj kod]

If you buy four loaves: 20 orenów wystarczyło tylko na 4 bochenki chleba. Powinienem udać się z powrotem do jaskini elfów. Mogę już zanieść chleb Toruviel. (−20 oreny) lub
If you buy five loaves: 20 orenów wystarczyło tylko na 4 bochenki chleba, ale dołożyłem jeden od siebie. Toruviel będzie zadowolona. Mogę już zanieść chleb Toruviel. (−25 oreny)

4 bochenki lub 5 bochenków[edytuj | edytuj kod]

If you bought four loaves:

4 bochenki[edytuj | edytuj kod]

Toruviel narzekała na ludzką chciwość, może miała rację? Tak czy owak ta ilość nie ocali elfów od śmierci głodowej. Kilka bochenków chleba nie ocali elfów od śmierci głodowej. (7000 XP) lub

If you bought five loaves:

5 bochenków[edytuj | edytuj kod]

Toruviel była mi bardzo wdzięczna za chleb, ale mam świadomosć, że ta ilość nie ocali elfów od śmierci głodowej. Kilka bochenków chleba nie ocali elfów od śmierci głodowej. (8000 XP)