Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Chleb powszedni

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Chleb pwoszedni"
Places Bakers house.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Brzeg
Zleca
Toruviel
Nagrody
do 8000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q4006_bread

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Chleb[edytuj | edytuj kod]

Toruviel poprosiła mnie o to, żebym kupił dla elfów 5 bochenków chleba. Dała mi 20 orenów. Muszę znaleźć piekarza lub innego kupca. Muszę znaleźć piekarza lub innego kupca. (20 oreny)

Dostawa chleba[edytuj | edytuj kod]

If you buy four loaves: 20 orenów wystarczyło tylko na 4 bochenki chleba. Powinienem udać się z powrotem do jaskini elfów. Mogę już zanieść chleb Toruviel. (−20 oreny) lub
If you buy five loaves: 20 orenów wystarczyło tylko na 4 bochenki chleba, ale dołożyłem jeden od siebie. Toruviel będzie zadowolona. Mogę już zanieść chleb Toruviel. (−25 oreny)

4 bochenki lub 5 bochenków[edytuj | edytuj kod]

If you bought four loaves:

4 bochenki[edytuj | edytuj kod]

Toruviel narzekała na ludzką chciwość, może miała rację? Tak czy owak ta ilość nie ocali elfów od śmierci głodowej. Kilka bochenków chleba nie ocali elfów od śmierci głodowej. (7000 XP) lub

If you bought five loaves:

5 bochenków[edytuj | edytuj kod]

Toruviel była mi bardzo wdzięczna za chleb, ale mam świadomosć, że ta ilość nie ocali elfów od śmierci głodowej. Kilka bochenków chleba nie ocali elfów od śmierci głodowej. (8000 XP)