Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Boreas Mun

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj

Boreas Mun - Mówiono o nim, że rybę w wodzie potrafi wytropić. Tropiciel w oddziale Stefana Skellena utworzonego w forcie Rocayne, przygranicznej stanicy strzegącej szlaku handlowego z Maecht do Ebbing, Geso i Metinny celem odszukania i złapania Ciri. Podczas pościgu nad jeziorem Tarn Mira pozostał wierny rozkazom i nie dołączył do grupy dezerterów. Po masakrze oddziału na tafli lodu, uratował życie Puszczykowi wyciągając go z wody. W trakcie ataku na zamek Stygga wskazał Geraltowi właściwą drogę. Na przełęczy Elskerdeg spotkał się wraz z uciekającymi: Dijkstrą oraz Isengrimem Faoiltiarną, z którymi spożył pieczonego szczura, zabitego w samoobronie.