Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Boreas Mun

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj

Boreas Mun - Mówiono o nim, że rybę w wodzie potrafi wytropić. Tropiciel w oddziale Stefana Skellena utworzonego w forcie Rocayne, przygranicznej stanicy strzegącej szlaku handlowego z Maecht do Ebbing, Geso i Metinny celem odszukania i złapania Ciri. Podczas pościgu nad jeziorem Tarn Mira pozostał wierny rozkazom i nie dołączył do grupy dezerterów. Po masakrze oddziału na tafli lodu, uratował życie Puszczykowi wyciągając go z wody. W trakcie ataku na zamek Stygga wskazał Geraltowi właściwą drogę. Na przełęczy Elskerdeg spotkał się wraz z uciekającymi: Dijkstrą oraz Isengrimem Faoiltiarną, z którymi spożył pieczonego szczura, zabitego w samoobronie.