Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Biały Wilk 4: Świat drogi, z której się nie wraca

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Okładka dodatku

Biały Wilk 4: Świat drogi, z której się nie wraca to niewydany dodatek do gry fabularnej Wiedźmin: Gra Wyobraźni, opisujący czasy poprzedzające o 100 lat wydarzenia opisane w sadze o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego, oparty m.in. na opowiadaniu Droga, z której się nie wraca. Autorzy dodatku to Maciej Nowak-Kreyer i Paweł Dembowski.

W okresie tym Kontynent był dzikszy, bardziej niebezpieczny, tajemniczy i magiczny - w końcu minęły niecałe trzy lata od krwawego powstania Falki. Dodatek zawierać miał informacje o tworzeniu postaci należących do dwóch dodatkowych ras - vranów i bobołaków.

Podręcznik zapowiadany był na rok 2003, jednakże wydawnictwo Mag zakończyło wtedy linię wydawniczą gry Wiedźmin: Gra Wyobraźni. Opisy nowych ras zostały umieszczone przez ich autora w Internecie.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]