Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Biały Wilk 3: W tajnej służbie ich królewskich mości

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Bialy wilk 34.jpg

Biały Wilk 3: W tajnej służbie ich królewskich mości - to wydany w 2002 roku dodatek do gry fabularnej Wiedźmin: Gra Wyobraźni, opisujący sytuacje polityczną północy, wraz z konkretnymi przykładami z poszczególnych państw. Dowiadujemy się również jak działają szpiedzy, oraz kto jest odpowiedzialny, także za tajne służby w każdym innym państwie świata "Wiedźmina". Dodatek opisuje też role czarodziejów i kapłanów w świecie szpiegowskim. Dostępne są też nowe archetypy oraz ekwipunek szpiegowski. Do naszej dyspozycji oddana jest też przygoda pt. "Szpieg, którego nie było". Autorami wydania są: Michał Marszalik, Maciej Nowak-Kreyer, Michał Studniarek oraz Tomek Kreczmar.

"Wielka polityka knowania tajnych służb - to sprawy częstokroć pojawiające się w powieściach Andrzeja Sapkowskiego. Warto, więc aby pojawiły się też w przygodach hanz, komand i drużyn. Wszak ci, którzy przemierzając Kontynent wzdłuż i wszerz, zwiedzają najrozmaitsze jego zakamarki, siłą rzeczy muszą wzbudzić zainteresowanie wywiadów. Chociażby jako Użyteczne źródło informacji."

Biały Wilk 3: W tajnej służbie ich królewskich mości, str. 1