Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Bezpieczna przystań

Z Wiedźmińska Wiki
(Przekierowano z Bezpieczna przustań)
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Bezpieczna przystań"
Places Swamp.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Bagna
Zleca
Declan Leuvaarden / Zoltan Chivay
Nagrody
400 oreny + 2500 PD
Powiązane zadania
żadne
ID
q2001_safeharb

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Kupiec[edytuj | edytuj kod]

Kupiec Leuvaarden ma zlecenie dla wiedźmina. Znajdę go na grobli, gdzie za dnia robi interesy. Jeśli powołam się na wspólnych znajomych, nie będę miał problemu ze zdobyciem zlecenia. Muszę iść na groblę. Dostanę tam zlecenie od kupca Leuvaardena.

Utopce na bagnach[edytuj | edytuj kod]

Leuvaarden zaproponował 400 orenów za pozbycie się wszystkich utopców. Muszę popłynąć łodzią na bagna i zabić potwory, które nawiedzają przystań nocą. Muszę popłynąć łodzią na bagna i pozbyć się potworów, które nawiedzają przystań nocą.

Nagroda[edytuj | edytuj kod]

Zabiłem wszystkie potwory. Czas zgłosić się po nagrodę do Leuvaardena. Znajdę go na grobli. Czas zgłosić się po nagrodę do Leuvaardena. Znajdę go na grobli. (500 PD)

Zadanie wykonane[edytuj | edytuj kod]

Odebrałem zapłatę. Praca dla Leuvaardena to czysta przyjemność. Odebrałem zapłatę. (400 oreny + 2000 PD)